Nenechte si ujít

Nové produkty

Smoobees

Smoobees

Měkké a hladké inkluze pro pekařskou i cukrářskou výrobu. Rostlinného původu zcela bez umělých barviv a aromat.

Sproutgrain Rye In Syrup

Sproutgrain Rye In Syrup

Měkká naklíčená a fermentovaná zrna žita v sladovém sirupu

Ovocné náplně Topfil Finest

Topfil Finest

Řada ovocných náplní s kousky ovoce v bezéčkové podobě s přírodními ingrediencemi

Zápary Softgrain

Zápary Softgrain

Směsi měkkých zrn, semínek a naklíčených zrn máčených v přírodním kvasu. Spojují benefity celozrnné složky a klíčku s vynikající přírodní chutí. Přirozeně prodlužují čerstvost.

Belcolade Sugar Reduced

Belcolade Sugar Reduced

Čokolády Belcolade se sníženým obsahem cukru

Belcolade Selection Extra Blanc Cacao-Trace

Belcolade Selection Extra Blanc Cacao-Trace

Pravá belgická čokoláda - extra bílá bez pomoci umělých barviv. V chuti naleznete máslové tóny a obsahuje 34 % kakaa

S500 Long

S500 Long

Zlepšující přípravek pro pšeničné a pšenično-žitné chleby, vyvinutý na míru českým pekařům. Extra stabilita, extra objem a prodloužená trvanlivost chlebů zcela bez éček.

Soft'r Nature

Soft'r Nature

Univerzální zlepšující přípravek pro běžné, jemné, balené i čerstvé pečivo. Díky patentované enzymatické technologii si pečivo zachovává čerstvost po celou dobu trvanlivosti.

Cocoa Nibs

Cocoa Nibs

Upražené a nadrcené čisté kakaové boby původem z Vietnamu. Intenzivní kakaová chuť a křupavá textura. Ceritifikováno Cacao-Trace.

Coverflex Pink

Coverflex Pink

Růžová elastická cukrářská poleva. Rostlinného původu, zcela bez umělých aromat a barviv.

Belcolade Selection Amber Douceur Cacao-Trace

Belcolade Selection Amber Douceur Cacao-Trace

Pravá bílá belgická čokoláda s příchutí slaného karamelu

Ještě Vám nechodí náš newsletter?

 

Informace o produktech, recepty, inspirace nebo články. Přihlaste se k odběru novinek Puratos CZ a už Vám nic neunikne!

Ještě Vám nechodí náš newsletter?

Objevte

Puratos

Zdraví a pohoda

Náš koncept "Zdraví a pohoda" se skládá z 10 stavebních bloků. Zatímco oblast "zdraví" je vědecky podložena, "pohoda" souvisí se subjektivním vnímáním spotřebitelů v oblasti toho, jaké vlastnosti potravin jsou pro lidské tělo prospěšnější.

Objevte

Cacao-Trace

Cacao-Trace je udržitelný program kakaa Puratos. Má dva cíle: umožnit zemědělcům vyrábět kvalitní boby a zajistit, aby kakaové hospodářství zůstalo v budoucnu atraktivním podnikem.

Objevte

Sparkalis

Sparkalis umožňuje potravinářským inovátorům a start-upům proměnit nápady v úspěch. Nová divize Puratos bude prvním globálním FoodTech podnikem v odvětví pekařství, cukrářství a čokoládovém sektoru.

Objevte

Studie Taste Tomorrow

Objevte trendy týkající se pečiva, cukrářských výrobků a čokolády a hloubkové nahlédnutí do globálního a místního chování spotřebitelů.

Objevte

Inspitujte se našimi

Recepty

Černý chléb s naklíčeným žitem

Černý chléb s naklíčeným žitem

Tmavou barvu střídě propůjčuje fermentovaný žitný slad v BIO kvalitě. Žitná zrna klíčením získávají medovou chuť, ta se pak odráží i v chuti chleba. Navíc mu dodávají skvělou texturu a přirozeně prodlužují jeho čerstvost.

Citrónová makronka s levandulí

Citrónová makronka s levandulí

Citrón a levandule. Tak to je jedna z nejvoňavejších variací, kterou si můžeme představit. Makronkové korpusy ze směsi PatisMacaron je snadné vyrobit a to se zárukou úspěchu při každém pečení. Spolu se svěží bylinkovo-ovocnou náplní s pravou bílou belgickou čokoládou zavoní tyto lehké zákusky vzpomínkou na horké léto.

Křupavá koruna

Křupavá koruna

Typický italský chléb ve tvaru koruny či věnce je díky originálnímu kvasu O-tentic nejen krásně křupavý, ale také výjimečně chutný. Efektní alternativa k jiným pšeničným chlebům středomořského typu by neměla chybět v žádném pekařském portfoliu.

Řezy se Smoobees

Řezy se Smoobees

Díky úžasně měkkým a hladkým inkluzím Smoobees mají tyto řezy z litého těsta skvělou texturu, která se rozplyne na jazyku. Voňavé karamelové, borůvkové nebo citrónové kuličky jsou zcela bez umělých aromat a barviv. Skvěle je doplňuje poleva z pravé belgické čokolády Origins, která je vyrobena z kakaových bobů původem pouze z Vietnamu.

Malinový košíček s pastou z lískových oříšků

Malinový košíček s pastou z lískových oříšků

Hotové čokoládové košíčky jsou skvělým řešením pro všechny, kteří chtějí vytvářet pralinky, ale nemohou temperovat čokoládu. Dovolují nespočet chuťových variací velmi snadno a rychle. Představujeme košíček plněný lahodným malinovým krémem s pravou belgickou bílou čokoládou a lehkým lískooříškovým krémem.

Všechny recepty

Přečtěte si

Na blogu

Přidání textury a chuti nebylo nikdy jednodušší

Přidání textury a chuti nebylo nikdy jednodušší

Přidávání inkluzí do cukrářských a sladkých pekařských výrobků může být technicky náročné. Puratos přináši nové, inovativní a super snadno použitelné inkluze Smoobees.

Udržitelnost čokolády: Cacao-Trace - odkaz pro budoucí generace

Udržitelnost čokolády: Cacao-Trace - odkaz pro budoucí generace

Udržitelnost zdrojů surovin, ze kterých se vyrábí potraviny, je velmi důležitým tématem.. Jednou z těchto surovin je také kakao a potažmo čokoláda, sladké potěšení, bez kterého si neumíme náš život možná představit a která je součástí výrobků napříč pekařským a cukrářským portfoliem. Cacao-Trace je program, který je řešením pro zachování čokolády tak, aby si ji mohly vychutnávat i budoucí generace.

Inovace inspirované přírodou

Inovace inspirované přírodou

Zcela nové generace enzymů byly objeveny na třech z nejúžasnějších míst na Zemi. S jejich pomocí jsme vyvinuli technologie, které používáme při výrobě inovativních produktů určených k dosažení funkcí chleba, jako je lepší krátký skus, měkkost a mnoho dalších.

Zdravější, šťastnější

Zdravější, šťastnější

Spotřebitelé přikládají stále větší význam kvalitě jídla, pomáháme jim proto dosáhnout vyvážené stravy a budovat zdravý životní styl.

Celý blog