Belcolade Origins

Zpátky ke kořenům chuti

Řada Belcolade Origins vás vezme na cestu tam, kde to všechno začalo, do terroirů rozmanitých oblastí, ve kterých se naše kakaové boby pěstují. Naši odborníci se vydali až na konec světa, aby objevili kakaové boby, které ztělesňují vzácné, charakteristické vlastnosti, které jsou požadovány. A tak se vydali poznávat venkov Karibiku, Jižní Ameriky, Afriky, části Asie a Oceánie a další. Terroir těchto regionů pokrývá mnohem víc než jen půdu. V kombinaci s místními a autentickými fermentačními technikami jsou výsledkem kakaové boby plné přirozené hloubky chuti.

Ochutnejte dokonalost s jedinečnou chutí

  • Unikátní a výrazná chuť
  • Chuť odrážející jedinečnost kakaových bobů

Řada Belcolade Origins se skládá z mléčné a hořké čokolády, jejichž spektrum chutí, stejně jako u vína,  přesahuje základní charakteristiky, jako je sladká nebo hořká. Naši experti na chuť Belcolade pečlivě analyzují každý typ kakaových bobů, aby odhalili jejich specifické chuťové profily. Ty pak zachycují a vyjadřují pomocí konšování a rafinace.

Konečným výsledkem je zřetelná škála chutí, která ztělesňuje ducha každé oblasti původu. A také rozmanité recepty, které promění vaše kulinářské úsilí v lahodná a nezapomenutelná mistrovská díla.

Výhody pro zákazníka

  • unikátní chuť
  • tvrzení "Pravá belgická čokoláda" – záruka nejvyšší kvality
  • silný příběh za každým druhem čokolády
  • společenská zodpovědnost - podpora pěstitelů kakaa

Výhody pro spotřebitele

  • unikátní a nezaměnitelná přirozeně hluboká chuť
  • kvalita prémiové pravé belgické čokolády
  • recepty s jedinečným, výtečným chuťovým profilem
  • udržitelná čokoláda dostupná i přístím generacím

BELCOLADE ORIGINS
Belcolade Origins Noir Uganda 80%
Pravá belgická hořká čokoláda s robustní, ale vyváženou intenzitou kakaa, doprovázená hořkostí a kyselostí. Vysoký obsah kakaové hmoty a speciální způsob konšování odhalují nezaměnitelné a lákavé tóny humusu a hub.
Belcolade Origins Noir Vietnam 73% Cacao-Trace
Pravá belgická hořká čokoláda s garantovaným původem ohromující smysly s výraznou kyselou chutí kakaových bobů Trinitario, pikantními citrusovými tóny, lehkým moka a teplými podtóny dřeva
Belcolade Origins Noir Papua New Guinea 73% Cacao-Trace
Pravá belgická hořká čokoláda s garantovaným původem, která je výjimečná překvapivou složitostí chutí. Je založená na čistém, sušeném kakau, kombinuje pražené chutě kávy a lískových oříšků s tóny čerstvého i sušeného ovoce s náznaky černého pepře a medu.
Belcolade Origins Noir Peru 64%
Pravá belgická hořká čokoláda s garantovaným původem Vás svou chutí přenese do srdce tropického deštného pralesa v Peru. Smícháním bobů odrůdy Criollo a Trinitario jsme docílili lehce kyselé chuti s nádechem rozinek a sušených fíků.
Belcolade Origins Noir Papua New Guinea BIO 73% Cacao-Trace
Pravá belgická hořká čokoláda s garantovaným původem v BIO kvalitě, která je výjimečná překvapivou složitostí chutí. Je založená na čistém, sušeném kakau, kombinuje pražené chutě kávy a lískových oříšků s tóny čerstvého i sušeného ovoce s náznaky černého pepře a medu.
Belcolade Origins Noir Uganda BIO 80% Cacao-Trace
Pravá belgická hořká čokoláda v BIO kvalitě s robustní, ale vyváženou intenzitou kakaa, doprovázená hořkostí a kyselostí. Vysoký obsah kakaové hmoty a speciální způsob konšování odhalují nezaměnitelné a lákavé tóny humusu a hub.
Belcolade Origins Noir Ecuador 71%
Pravá belgická hořká čokoláda s garantovaným původem z ekvádorských kakaových bobů odrůdy Nacional má výjimečnou jemnou jasmínovou chuť doprovázenou podtóny kávy a humusu.
Belcolade Origins Lait Venezuela 43%
Pravá belgická mléčná čokoláda s garantovaným původem, vyrobená z kakaových bobů odrůdy Criollo, známé pro svou jemnou a oříškovou chuť
Belcolade Origins Lait Vanuatu 44%
Pravá belgická mléčná čokoláda s garantovaným původem vyrobená z velmi vzácných kakaových bobů Forastero vypěstovaných na souostroví Vanuatu.
Belcolade Origins Lait Vietnam 45% Cacao-Trace
Pravá belgická mléčná čokoláda s garantovaným původem s nebeskou kombinací příchutí karamelu a moka s nádechem pražené chuti kakaových bobů
Belcolade Origins Lait Papua New Guinea BIO 39% Cacao-Trace
Pravá belgická mléčná čokoláda s garantovaným původem, která kombinuje příchuť karamelu s podtóny lískových oříšků a ovoce.
Belcolade Origins Lait Cameroon 45% Cacao-Trace
Pravá belgická mléčná čokoláda s garantovaným původem se vyznačuje intenzivním kakaovým aroma s příjemnou hořkostí, které doplňují tóny jemného vařeného mléka a karamelu a uzavírá delikátní chuť sušeného ovoce.