Kariéra v Puratos

Právě hledáme!

Do našeho týmu hledáme kolegy/kolegyně na následující pozice:

Operation Manager

Mission

 • Phase 1: The Operations Manager will be responsible for maintaining the overall Operational performance (SHE, Quality, Service, Cost and People) of the production site whilst upgrades and reorganization are being implemented.
 • Phase 2: The Operations Manager will be responsible for developing the Puratos CZ business towards Operational Excellence.
 • As a Change Manager, (s)he ensures the continuous focus of the Operations organization, its structures and processes on the customer. (S)he will define and execute a Technical Master Plan to ensure the sustainable growth of all Operations activities in line with country and Regional plan.
 • As a People Manager, (s)he continuously develops the necessary skills and capabilities of the teams, at all levels of Operation, in order to build up a self-learning and engaged World Class Organization.
 • As a Leader, (s)he develops a vision, inspires people to deliver outstanding results, unleashes potential and reinforces Puratos Magic throughout the whole organization.

Position profile

 • Academic degree: Mechanical Engineer (or equivalent by experience)
 • Experience (years & type of experience):         
 • Min 10 years in an industrial company, ideally within a matrix organization
 • Experience of managing complex, multi-disciplinary projects is highly beneficial
 • Experience in Operational Excellence/Continuous Improvement is a plus
 • Languages: Czech, English
 • ICT:  Microsoft Office
 • Mobility: Potential for some travel abroad for benchmarking and networking

If you think you'd be a good fit for this role, send your CV to kariera.cz@puratos.com.

Práce v Puratos

V Puratos klademe důraz na firemní hodnoty a pracovní zásady, které zaměstnancům umožní rozvíjet své schopnosti a nadání. Lidé u nás mají talent i vášeň pro svou práci.

Budování kariéry

V Puratos věříme spíše dlouhodobým cílům než rychlým výhrám, proto sdílíme naše znalosti skrze firemní externí a interní sítě, spoléháme na osvědčené postupy, inovace a schopnosti. Na naší firemní univerzitě si každý zaměstnanec buduje své vlastní zkušenosti, ať už se jedná o technickou stránku nebo o tzv. soft skills. Naším cílem je, aby se lidé na vedoucích pozicích stali ambasadory naší firemní kultury a hodnot, aby se opravdu stali “spolehlivými partnery pro inovace”. Víme, že ne každý odborník chce být manažerem, proto jsme vyvinuli tzv. duální kariéru, která odborníkům umožňuje převzít větší odpovědnost a zároveň se věnovat vlastnímu odbornému rozvoji. Na každé úrovni profesního rozvoje – pro odborníky i pro manažery – jsme nastavili určitou škálu dovedností, které by měli ovládat.

Program pro nováčky

Váš první den ve společnosti Puratos začne představením programu pro nováčky Puratos Welcome Journey. Během prvních šesti měsíců v tomto programu se seznámíte s historií a kulturou společnosti, se všemi produkty, s přístupem k zákazníkům a v neposlední řadě také s naším závazkem udržitelnosti. A nebudete na to sami, celým programem vás provede zkušený mentor, který vám představí všechny důležité kolegy, které ke své práci budete potřebovat.

 

Vše je o lidech

Jsme hluboce přesvědčeni, že úspěch skupiny Puratos tkví ve výjimečnosti a pracovitosti našich zaměstnanců. Věříme, že jejich zkušenosti, znalosti, dovednosti a nápady nám v budoucnu pomohou vytvořit ještě silnější globální společnost.

 

Chcete se stát součástí Puratos CZ?

Pošlete nám svůj životopis na kariera.cz@puratos.com.

Vize a mise

Naše vize a poslání se zaměřují na plnění vysokých standardů a pomáhání našim zákazníkům uspět v jejich podnikání.

Čtěte více

Naše organizace

Společnost Puratos je globální organizace a také rodinná firma, pro kterou je zákazník na předním místě.

Čtěte více