Kariéra v Puratos

Právě hledáme!

Pro PURATOS CZ, a.s., úspěšnou potravinářskou společnost, která patří do skupiny Puratos Group, hledáme nové kolegy/kolegyně:

SPECIALISTA KVALITY

Jakou má náplň práce?

Ve spolupráci s QA Managerem vytváří, implementuje a udržuje systém zabezpečení jakosti a dalších certifikací. Je zodpovědná(ý) za kvalitu a bezpečnost produktů ve společnosti.

Jaké jsou klíčové úkoly této pozice?

  1. Spolupracuje na vytváření a implementaci politiky a standardů kvality Puratos a dále systému řízení jakosti dle certifikovaných standardů (IFS, BIO, atd.)
  2. Provádí jejich ověřování v praxi a udržuje tyto systémy aktuální.
  3. Ověřuje implementaci příručky kvality a bezpečnosti potravin a podílí se na zlepšování stávajících procesů.
  4. Vytváří a vede efektivní provozní dokumentaci a uvádí ji do praxe.
  5. Spravuje specifikace obchodního zboží, připomínkuje specifikace surovin a finálních produktů z výrobního závodu.
  6. Spravuje zákaznické dotazníky a specifikace a řeší otázky související s kvalitou a bezpečností potravin
  7. Komunikuje s výrobními závody ohledně specifikací, reklamací a požadavků zákazníka.
  8. Školí zaměstnance v tématech, postupech a schopnostech souvisejících s kvalitou a bezpečností surovina produktů a v systému řízení jakosti.
  9. Spravuje reklamace, neshodné výrobky a stížnosti. Má pravomoc řídit proces nápravných a preventivních opatření, kontrolovat jejich účinnost, zjišťovat příčiny vzniklých neshod.
  10.  Spolupracuje na přípravách auditů třetí stranou (Puratos zákazníci, státní kontrolní orgány), plánuje zdroje pro zajištění těchto auditů
  11.  Audituje firemní procesy a pomáhá při implementaci plánu zlepšování.
  12.  Má znalosti místní i evropské legislativy z oblasti potravinářství a bezpečnosti potravin a dle toho iniciuje změny.
  13.  Spolupracuje s externími službami jako je DDD, externí laboratoře, ČMI.
  14.  Provádí administrativní činnost v oddělení kvality.

Adresa pracoviště: U Expertu127, 250 69 Klíčany

Jakého člověka hledáme?

  • Má VŠ vzdělání v oboru potravinářství a alespoň 2 roky zkušeností na shodné nebo obdobné pozici.
  • Znalost standardů kvality (IFS, BRC) je výhodou.
  • Znalost metodiky provádění kvalitativních analýz.
  • Má důkladnou znalost produktů a funkce surovin
  • Má důkladnou znalost výroby, distribuce a nákupu.
  • Má znalosti o měřících přístrojích.
  • Umí pracovat v týmu, má velmi dobré komunikační dovednosti
  • Ovládá anglický jazyk slovem i písmem.
  • Smysl pro detail a pečlivost.

Kontaktujte nás!

Zaujala Vás tato pozice? Napište nám na kariera.cz@puratos.com.
Těšíme se na Vás!

Operátor výroby/skladník

  • fyzicky zdatný, manuálně zručný s dobrým zdravotním stavem
  • pracovitý a spolehlivý
  • rychle chápající, samostatně uvažující a zodpovědný
  • s pozitivním přístupem k práci
  • který umí spolehlivě obsluhovat VZV (výhoda)

Co nabízíme?

  • stabilní a dlouhodobý hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • jednosměnný provoz s možností přesčasů
  • trpělivé zaškolení pro obsluhu strojů
  • příjemný rodinný kolektiv
  • mzda 26 000 až 32 000 Kč/měsíc
  • zajímavé benefity navíc
Adresa pracoviště: Příšovice 280, 463 46
Nástup možný ihned nebo dle Vašich možností.

Zaujala Vás tato pozice?
Napište nám na e-mail kariera.cz@puratos.com
nebo volejte 777 441 298.

Práce v Puratos

V Puratos klademe důraz na firemní hodnoty a pracovní zásady, které zaměstnancům umožní rozvíjet své schopnosti a nadání. Lidé u nás mají talent i vášeň pro svou práci.

Budování kariéry

V Puratos věříme spíše dlouhodobým cílům než rychlým výhrám, proto sdílíme naše znalosti skrze firemní externí a interní sítě, spoléháme na osvědčené postupy, inovace a schopnosti. Na naší firemní univerzitě si každý zaměstnanec buduje své vlastní zkušenosti, ať už se jedná o technickou stránku nebo o tzv. soft skills. Naším cílem je, aby se lidé na vedoucích pozicích stali ambasadory naší firemní kultury a hodnot, aby se opravdu stali “spolehlivými partnery pro inovace”. Víme, že ne každý odborník chce být manažerem, proto jsme vyvinuli tzv. duální kariéru, která odborníkům umožňuje převzít větší odpovědnost a zároveň se věnovat vlastnímu odbornému rozvoji. Na každé úrovni profesního rozvoje – pro odborníky i pro manažery – jsme nastavili určitou škálu dovedností, které by měli ovládat.

Program pro nováčky

Váš první den ve společnosti Puratos začne představením programu pro nováčky Puratos Welcome Journey. Během prvních šesti měsíců v tomto programu se seznámíte s historií a kulturou společnosti, se všemi produkty, s přístupem k zákazníkům a v neposlední řadě také s naším závazkem udržitelnosti. A nebudete na to sami, celým programem vás provede zkušený mentor, který vám představí všechny důležité kolegy, které ke své práci budete potřebovat.

Vše je o lidech

Jsme hluboce přesvědčeni, že úspěch skupiny Puratos tkví ve výjimečnosti a pracovitosti našich zaměstnanců. Věříme, že jejich zkušenosti, znalosti, dovednosti a nápady nám v budoucnu pomohou vytvořit ještě silnější globální společnost.

Chcete se stát součástí Puratos CZ?

Pošlete nám svůj životopis na kariera.cz@puratos.com.

Naše organizace

Společnost Puratos je globální organizace a také rodinná firma, pro kterou je zákazník na předním místě.

Čtěte více