Náš způsob jednání

Posouváme planetu kupředu vytvářením inovativních potravinových řešení pro zdraví a pohodu lidí na celém světě.

Ve společnosti Puratos věříme, že jídlo má v našich životech mimořádnou sílu. Sílu nakrmit, vyživit, uklidnit a spojit rodiny. Dokáže sjednotit lidi ze všech prostředí a vykouzlit nám úsměv na tváři, když oslavujeme životní okamžiky – velké i malé. Má dokonce jedinečnou schopnost léčit!

Tuto velkou odpovědnost nebereme na lehkou váhu, a proto jsme se aktivně zavázali k holistickému provoznímu modelu, který je udržitelný, respektující a vyvážený. Za tímto účelem realizujeme plány na dosažení uhlíkové neutrality, zodpovědné využívání vody a snížení množství odpadu. Naše suroviny jsou získávány s respektem a naším cílem je zajistit zemědělcům bezpečný a stabilní příjem. Pracujeme v souladu s komunitami, kterých jsme součástí, a v našich pekařských školách investujeme do vzdělávacích příležitostí, které mění život. Jsme oddáni našim zaměstnancům a vytváříme pečující pracovní prostředí, které vítá diverzitu a podporuje osobní rozvoj.

Potravinové inovace jsou energií pro dobro. To je důvod, proč neustále usilujeme o růst našeho pozitivního vlivu vytvářením inovativních potravinových řešení, která podporují zdraví a pohodu a neustále posouvají podniky, zákazníky, lidi a planetu kupředu.

Naše mise

Ve společnosti Puratos pomáháme zákazníkům uspět v podnikání tím, že přeměňujeme technologie a zkušenosti z potravinářských kultur po celém světě v nové příležitosti. Společně zlepšujeme životy lidí a chráníme planetu.

Naše hodnoty

Vize

Vize

Naše vize definuje naši budoucnost tím, že staví na naší současnosti. Spojuje naši strategii s naším účelem a připravuje cestu pro naše týmy, aby vykonávaly excelentní výkon. Vize nám umožňuje snít ve velkém, zdolávat a překonávat překážky a stanovovat si nové ambice.

Odvaha

Odvaha

Odvaha znamená jednat s důvěrou a optimismem, když čelíte nepřízni osudu. To nás nutí zkoumat nová řešení, inovovat a neustále zlepšovat. Odvaha nám umožňuje podstupovat promyšlená rizika při prosazování naší vize.

Vášeň

Vášeň

Vášeň je to, co nás inspiruje. Vášeň pro chléb, cukrářství a čokoládu, vášeň pro naše lidi, naši kulturu, naše zákazníky, naše komunity, planetu a naše výsledky. Vášeň nám dává lepší pocit účelu; umožňuje nám myslet dlouhodobě a zároveň poskytovat krátkodobé výsledky. Vášeň nás nutí ke snaze dosáhnout toho, co se zpočátku zdálo nemožné: potěšit naše zákazníky.

Spolupráce

Spolupráce

Spolupráce je způsob, jakým se rozhodneme vyhrát. Skvělé věci se dějí, když naše týmy úzce spolupracují a kombinují svá rozmanitá pozadí, zkušenosti a sílu.

Integrita

Integrita

Integrita je naším morálním kompasem. Řídíme se morálními a etickými zásadami, jednáme s lidmi s respektem a naše hodnoty vždy definují naše jednání. Máme nulovou toleranci k neetickému chování.

Kvalita

Kvalita

Kvalita je standard, kterým měříme všechny akce. Naší ambicí je udělat je hned napoprvé a vždy se snažit učit se a zlepšovat. Kvalita je odpovědností každého, protože prosazujeme nejvyšší standardy a neustále zlepšujeme způsoby fungování.

Naše cesta

Od skromných začátků po celosvětový úspěch, připojte se k nám na naší cestě a objevte naši historii a dědictví.

Naše organizace

Společnost Puratos je globální organizace a také rodinná firma, pro kterou je zákazník na předním místě.