Naše závazky vůči vám a budoucím generacím

Naše závazky vůči vám a budoucím generacím

Jsme rodinná společnost a lidé byli vždy středem Puratos. Ve skutečnosti jsme se po již více než 100 let zavázali zajistit štěstí a pohodu členům našeho týmu a zákazníkům! Náš závazek vůči vám tím však nekončí. Chceme také chránit budoucnost pro příští generace. To je důvod, proč se naši akcionáři zavázali, že zůstanou v rodinném vlastnictví, kromě toho, že budou poskytovat silné finanční výsledky a přispívat k společensky pozitivnímu dopadu.

Tuto zodpovědnost nebereme na lehkou váhu. S našimi závazky vůči vám a budoucím generacím jsme oddáni holistickému provoznímu modelu: takovému, který je udržitelný, respektující a vyvážený. Za tímto účelem realizujeme plány na dosažení CO2 neutrality, zodpovědného využívání vody a snížení odpadu.

Zachováváme tradiční způsoby výroby chleba, dezertů a čokolády a naše suroviny získáváme zodpovědně. Pracujeme v souladu s komunitami, kterých jsme součástí: naším cílem je zajistit bezpečný a stabilní příjem pro farmáře po celém světě a investovat v našich pekařských školách do vzdělávacích příležitostí, které mění život. Lidé jsou středobodem všeho, co děláme. Zavázali jsme se našim zaměstnancům a k vytváření pečujícího pracovního prostředí, které vítá diverzitu a podporuje osobní rozvoj.

Naše strategie je přeložena do tří ambicí: Lepší zdraví, Lepší planeta a Lepší život. Kromě toho náš projekt Mise na Mars odráží naši vizi do budoucnosti a naši oddanost dlouhodobému výzkumu s cílem zlepšit kvalitu života na Zemi.

Lepší zdraví

Lepší zdraví

Dobré zdraví je odrazovým můstkem k plnohodnotnému životu; podněcuje sny a pohodu. Umožňuje lidem mít více kvalitního času, užívat si lásku ve svém životě, následovat vášně a najít štěstí. Výživné jídlo a zdravá strava jsou základem dobrého zdraví. Jako potravinářská společnost jsme zde připraveni sehrát svou roli.

Lepší planeta

Lepší planeta

My v Puratos víme, jak důležité je dobře se starat o naši planetu. Redukujeme, znovu používáme a recyklujeme co nejvíce můžeme a zavázali jsme se, že pomůžeme zachovat naše lesy a biologickou rozmanitost. Navíc je naším cílem zodpovědné získávání všech našich ingrediencí a zajištění minimálního dopadu na planetu Zemi.

Lepší život

Lepší život

Bez ohledu na to, jak ambiciózní jsou naše cíle a naděje pro planetu, Puratos bude vždy klást své lidi na první místo. Vyvažujeme inovace s tradicemi, abychom zajistili nejvyšší kvalitu, která nikdy nekompromituje naše hodnoty a jdeme dále, abychom se podělili o náš úspěch s těmi, kdo se k nám připojili na naší cestě.

Mise na Mars

Mise na Mars

Používáním nejdrsnějších podmínek planety Mars jako našeho mimořádného zdroje inspirace se snažíme dále posilovat inovační myšlení a pomáhat našim zákazníkům rozvíjet jejich podnikání udržitelnějším způsobem tím, že budeme mít celkově pozitivní dopad na celý výrobní řetězec pekařství, cukrářství a čokolády.