Naše závazky pro lepší život

Bez ohledu na to, jak ambiciózní jsou naše cíle a naděje pro planetu, Puratos bude vždy klást své lidi na první místo. Vyvažujeme inovace s tradicemi, abychom zajistili nejvyšší kvalitu, která nikdy nekompromituje naše hodnoty a jdeme dále, abychom se podělili o náš úspěch s těmi, kdo se k nám připojili na naší cestě.

Pracujeme v souladu s komunitami, kterých jsme součástí: naším cílem je zajistit bezpečný a stabilní příjem pro farmáře po celém světě a investovat v našich pekařských školách do vzdělávacích příležitostí, které mění život. Zavázali jsme se našim zaměstnancům a k vytváření pečujícího pracovního prostředí, které vítá diverzitu a podporuje osobní rozvoj.

Naše dlouhodobé cíle:

Komunity:

  • Do roku 2025 dosáhnout ročního Čokoládového Bonusu ve výši 4 miliony EUR;
  • Každý rok otevřít jednu pekařskou školu;
  • Do roku 2030 mít 1000 studentů v programu Pekařských škol;
  • Jako inkluzivní pracoviště, pokračovat v přijímání diverzity a rovných příležitostí pro všechny.

Dědictví:

  • Zachovat 5 původních mexických odrůd kakaa a biologickou rozmanitost ovoce;
  • Registrovat 10 000 kvasů v naší digitální knihovně pro lepší porozumnění biodiverzity.

Pro více informací se podívejte do naší výroční zprávy o udržitelnosti.

Dědictví

Dědictví

Pečení a výroba čokolády patří mezi nejstarší a nejcennější dovednosti lidstva. S velkou hrdostí toto dědictví zachováváme.

Lidé

Lidé

Našim slibům můžeme dostát pouze s pomocí talentovaného týmu lidí. Ve skutečnosti jsou to lidé ve společnosti Puratos, kteří z nás dělají to, čím jsme, a díky nim také ožívají naše hodnoty.

Komunity

Komunity

Pracujeme v souladu s komunitami, kterých jsme součástí: naším cílem je zajistit bezpečný a stabilní příjem pro farmáře po celém světě a investovat v našich pekařských školách do vzdělávacích příležitostí, které mění život.

Náš závazek vůči vám a budoucím generacím

Jsme odhodláni vytvářet pozitivní dopad na společnost a tuto velkou odpovědnost nebereme na lehkou váhu. S našimi závazky vůči vám a budoucím generacím jsme oddáni holistickému provoznímu modelu, který je udržitelný, respektující a vyvážený.

Čtěte více

Lepší planeta

My v Puratos víme, jak důležité je dobře se starat o naši planetu. Redukujeme, znovu používáme a recyklujeme co nejvíce můžeme a zavázali jsme se, že pomůžeme zachovat naše lesy a biologickou rozmanitost. Navíc je naším cílem zodpovědné získávání všech našich ingrediencí a zajištění minimálního dopadu na planetu Zemi.

Čtěte více