Našim slibům můžeme dostát pouze s pomocí talentovaného týmu lidí. Ve skutečnosti jsou to lidé ve společnosti Puratos, kteří z nás dělají to, čím jsme, a díky nim také ožívají naše hodnoty. Jsou naším Kouzlem Puratos. Neviditelná síla kvality, etiky, vize, odvahy, vášně a týmového ducha, která řídila náš úspěch posledních 100 let. Je to způsob, jakým komunikujeme s kolegy, externími obchodními partnery a zainteresovanými stranami, a je to to, co zajišťuje, že se naše podnikání bude i nadále posouvat vpřed odpovědným způsobem.

Vzdělání a rozvoj

Stejně jako jsou inovace klíčovou složkou trvalého obchodního růstu, je neustálé učení klíčovou složkou udržitelného úspěchu našich zaměstnanců. Proto jsme v roce 2006 vytvořili naši vlastní univerzitu Puratos. Univerzita má kampusy v Asii, Latinské Americe a Evropě a nabízí vysoce kvalitní školení o našich produktech, technologiích a řešeních, funkčních kapacitách a vůdčích schopnostech.

Pro všechny technické poradce a aplikační specialisty na celém světě byl vyvinut nový výukový program Guild, jehož cílem je budovat prvotřídní odborné znalosti o hotových výrobcích a pečovat o komunitu pro sdílení znalostí, kde mistři rozvíjejí mistry. Program Guild nabízí několik kurzů v oblasti pekařství, cukrářství a čokolády.

Zdraví a bezpečnost

Zde ve společnosti Puratos jsme odhodláni udržovat naše zaměstnance v bezpečí a spokojené, a proto neustále zlepšujeme naše zásady zdraví, bezpečnosti a pohody na pracovišti. Zde v Puratos věříme, že jedna nehoda je až moc. Proto se snažíme zajistit prostředí bez zranění ve všech našich provozech po celém světě. Benefity pro zaměstnance a jejich rodiny pravidelně monitorujeme a aktualizujeme, abychom podpořili jejich udržení a vytvořili pozitivní pracovní prostředí. Zajišťujeme také pravidelné zdravotní prohlídky pro všechny zaměstnance a nabízíme zdravotní pojištění pro ně a jejich rodiny, abychom jim pomohli s léčebnými výlohami.

Hledáte ten správý recept na vaši kariéru?

Objevte pracovní nabídky v Puratos!

Lepší život

Pro Puratos budou naši lidé vždy na prvním místě. Vyvažujeme inovace s tradicemi, abychom zajistili nejvyšší kvalitu, která nikdy nekompromituje naše hodnoty a jdeme dále, abychom se podělili o náš úspěch s těmi, kdo se k nám připojili na naší cestě.

Čtěte více

Dědictví

Pečení a výroba čokolády patří mezi nejstarší a nejcennější dovednosti lidstva. S velkou hrdostí toto dědictví zachováváme.

Čtěte více