Podzimní inspirace

Strašidelný Halloween

Původem keltský lidový svátek, který je doma hlavně v anglosaských zemích, se slaví 31. října v předvečer křesťanského svátku Všech svatých. „All Hallows' Eve“ neboli Halloween se zabydlel i v české kotlině a pro jeho příznivce nabízíme malou ispiraci.

Netopýří dort

Netopýří dort

Úžasný karamelový dort s vrstvami krému Deli Caramel a měkkými kuličkami Smoobees je skvělý právě pro oslavu Halloweenu. A pokud tomuto svátku zrovna nefandíte, snadno ho přetvoříte v podzimní dort - stačí pouze vyměnit dekoraci třeba za marcipánové dýně.

Halloweenské rakvičky

Halloweenské rakvičky

Variace na klasický český zákusek? Ne, tentokrát jsme si pouze vypůjčili název. Ve skutečnosti se jedná o brownies a jejich rychlou adaptaci pro strašidelný svátek.

Hů Hů Pie

Hů Hů Pie

Pro všechny mlsné duchy, čarodějnice i kostlivce je whoopie pie ideálním drobným pohoštěním na tématické Halloween párty. Stejně kvělé jsou také jako rychlá svačinka v sychravém říjnovém počasí.

Česká podzimní klasika

Český podzim voní jablky, bábovkami a koláči. Naše suroviny Vám pomohou upéct snadno a rychle to, co si sezónní nabídka žádá.

Sváteční bábovka

Sváteční bábovka

Tradiční nedělní moučník s netradiční texturou a dekoracemi. Speciální cukrářská směs Tegral Andante dává bábovkám neuvěřitelně nadýchanou a jemnou texturu.

Linecký koláč

Linecký koláč

Linecké koláče jsou ideálním médiem pro podzimní dny. Lze je plnit našimi skvělými ovocnými náplněmi Topfil a získat tak širokou nabídku ovocných dobrot ke kávě.

Listová jablíčka

Listová jablíčka

Tradiční podzimní variaci listového těsta a sladkých jablek nikdo neodolá. Obzvláště, pokud ji schováte do roztomilých koláčků ve tvaru jablíčka.

Objevte

Více řešení pro podzimní pečení

Tegral Satin

Tegral Satin

Řada vysoce variabilních kompletních cukrářských směsí pro výrobu litých hmot se skvělou chutí a texturou

Topfil Finest

Topfil Finest

Řada ovocných náplní s kousky ovoce v bezéčkové podobě s přírodními ingrediencemi

Ořechové a makové náplně

Ořechové a makové náplně

Sypké směsi pro přípravu náplní z vlašských a lískových ořechů, máku a kokosu.

Ovocné náplně: z pole na vidličku

 

Jaká je cesta jablka než se z něj stane lahodná ovocná náplň Topfil? Přečtěte si v našem článku na blogu!