Nástroje a služby

Díky multidisciplinárnímu týmu nabízí společnost Puratos mnoho nástrojů a služeb, které pomáhají pekařům, cukrářům a čokolatiérům vyvíjet nové produkty nebo přeformulovat existující řešení tak, aby reagovali na nové trendy a splňovali rostoucí očekávání zákazníků!

Nutriční podpora

Nutriční podpora

Je zde tým disponující komplexními dovednostmi, který vám pomůže vyvíjet zdravější produkty. Kontaktujte nás a diskutujme o tématech, jako je tvorba formulí, komunikace a legislativa.

Služba senzorické analýzy

Služba senzorické analýzy

Pomáháme vám porozumět a popsat, jak spotřebitelé vnímají vaše výrobky. Můžeme sdílet naše metody analýzy a školení ...

Studie Taste Tomorrow

Studie Taste Tomorrow

Rozsáhlý spotřebitelský průzkum, který nabízí hluboký přehled o chování, postojích, volbách a trendech spotřebitelů, aby pomohli našim zákazníkům posílit jejich podnikání.

Na prvním místě

Zdraví a pohoda

Náš koncept "Zdraví a pohoda" se skládá z 10 stavebních bloků. Zatímco oblast "zdraví" je vědecky podložena, "pohoda" souvisí se subjektivním vnímáním spotřebitelů v oblasti toho, jaké vlastnosti potravin jsou pro lidské tělo prospěšnější.

Objevte

Přečtěte si také

Clean(er) Label - etiketa bez éček

Spotřebitelé se stále více zajímají o složení potravin, a proto také věnují více pozornosti etiketám na výrobcích. Preferují krátké, jasné a srozumitelné informace a vyhledávají výrobky především s přírodními surovinami a s názvy, kterým rozumí.

Objevte

Objevte

Inovace inspirované přírodou

Zcela nové generace enzymů byly objeveny na třech z nejúžasnějších míst na Zemi. S jejich pomocí jsme vyvinuli technologie, které používáme při výrobě inovativních produktů určených k dosažení funkcí chleba, jako je lepší krátký skus, měkkost a mnoho dalších.

Objevte