Grilování se zdravějším pečivem

Když se řekne HAMBURGER...

...každému pekaři se vybaví HOUSKA.

Nepostradatelné médium, které lze naplnit grilovaným masem, zeleninou anebo sýrem.

Stejně jako náplně mohou být rozličné, tak i houska může mít nečekanou a vzrušující podobu.

Vneste do grilovací sezóny trochu inovace s naklíčenými zrny, měkkými semínky a kvasy. Nechte se inspirovat našimi pekařskými ingrediencemi Softgrain a Sproutgrain. Dodávají pečivu skvělou chuť a texturu. Měkká zrna uvolňují postupně vlhkost do střídy a přirozeně tak prodlužují čerstvost.

Hamburger houska - klasika

Hamburger houska - klasika

Nadýchané housky jsou základem pro každé grilování. Klasický recept, který bude mít vždy úspěch díky speciálnímu kvasu O-tentic, by neměl chybět v žádné pekárně.

Šestizrnné housky

Šestizrnné housky

Nečekaná textura směsi měkkých zrn a semínek Softgrain Golden 6 CL povýší obyčejnou bulku na delikatesu, která skvěle doplní pochoutky z grilu.

Housky s naklíčeným ovsem

Housky s naklíčeným ovsem

Klíčený oves Softgrain Sprouted Oat má typickou nasládlou chuť, která se výborně hodí k jemnějším druhům masa nebo sýrům.

BIO housky s naklíčeným žitem

BIO housky s naklíčeným žitem

Pekařská směs Sproutgrain Rye BIO obsahuje BIO žito máčené a klíčené v přírodním BIO kvasu. Pečivo tak spojuje vyhledávanou společenskou odpovědnost se skvělou chutí.

Nemusí to být jen kulaté

Pokud jde o nabídku pečiva ke grilovaným pochoutkám, pak se nemusíme omezovat pouze na klasickou bulku. Vedle skvělé textury a chuti můžete nabídnout také nevšední koncept 

Bagety

Bagety

Bagety jsou vždy vítaným pečivem při čekání na grilované pochoutky. Rozkrájené na menší kousky k dipům, pomazánkám nebo jen tak s olivovým olejem či bylinkovým máslem - s měkkými zrny špaldy Softgrain Spelt CL získají navíc příjemnou a lákavou texturu.

Semínkový toast

Semínkový toast

Chuť chleba opečeného nad žhavými uhlíky je nezaměnitelná. Navíc s obsahem zrn a semínek z pekařské směsi Softgrain 5 Grains CL jsou skvělé jako zdravější varianta topinek například k salátům, grilované zelenině, vegetariánským a veganským alternativám.

5 v 1

5 v 1

Je jich pět a každá nabízí díky rozdílným záparám Softgrain jinou chuť a texturu.
Ideální pro všechny, kdo se nechtějí omezit pouze na jeden druh pečiva.

Sladká tečka snadno, rychle a variabilně

Na blogu
 
Čokoládové košíčky Belcolade jsou zde pro všechny, kdo nemohou nebo nechtějí temperovat čokoládu. Jsou velmi variabilní a nemusí se plnit pouze jako pralinky.