Odborné centrum pro průmyslové pekárny

Pomoc v průmyslovém měřítku

Průmyslové a poloprůmyslové pekárny na celém světě čelí výzvám, které se velmi liší od problémů, s nimiž se potýkají řemeslníci, především kvůli rozdílům v rozsahu a rychlosti výroby. Abychom pomohli našim průmyslovým zákazníkům řešit a překonat tyto problémy, vytvořili jsme celosvětově 11 mezinárodních odborných pekařských center (Industrial Bakery Competence Center - IBCC).

Pilotní projekt

IBCC poskytuje zákazníkům z celého světa zařízení a nástroje k vývoji konkrétních řešení pekáren a k výzkumu a testování nových aplikací před zahájením výroby. Za tímto účelem jsou IBCC vybudovány plně vybavenými pilotními pekárnami, které jsou navrženy speciálně pro maximalizaci technologických inovací a zlepšení efektivity procesu.

Individuální řešení

V prostorách IBCC naše místní týmy výzkumníků a technických poradců sledují aktuální trendy týkající se ingrediencí, interakcí, procesů a technologií. Výsledkem je, že naši zákazníci obdrží kompletní balíček přizpůsobených řešení, která pokrývají dodávky surovin, vývoj finálních výrobků a recepty fungující s jejich vybavením a procesy, a také implementaci procesů a hodnocení produktů.

IBCC nabízí také školení o konkrétních průmyslových aplikacích a technologiích, aby naši zákazníci byli vždy schopni pracovat v prostředí nejmodernější pekařské vědy a inovací.

Chcete-li se dozvědět více, prosím kontaktujte svého místního obchodního zástupce.