Vize a mise

V Puratos víme, že lidé po celém světě se stále více zajímají o kvalitu svých potravin. Tím, že pozorujeme a analyzujeme svět kolem nás, s ohledem na to, co dělá podstatu naší skupiny - naše DNA - jsme definovali naši vizi budoucnosti, na níž se opírá dlouhodobě strategické směřování naší společnosti.

Naše vize

Věříme, že lidé budou v budoucnu přikládat stále větší důležitost kvalitě svých potravin.

Naše poslání

Ve společnosti Puratos jsme všude blízko zákazníkům a spotřebitelům. Technologie a zkušenosti z potravinářských kultur po celém světě přeměňujeme na nové příležitosti, které zákazníkům pomohou být úspěšnější v jejich podnikání.

Naším cílem je poskytnout našim zákazníkům absolutní klid v duši. A díky naší globální přítomnosti a chápání různých kultur se také snažíme být zdrojem kreativity a nových myšlenek a současně nabízet našim lidem nejlepší možné příležitosti pro profesní rozvoj.

Pracujeme s našimi zákazníky jako partnery na každém kroku, aby mohli i nadále nabízet svým zákazníkům to nejlepší. Naším cílem je být jejich spolehlivými partnery v oblasti inovací.

Být spolehlivými partnery našeho zákazníka v oblasti inovací, vyžaduje naši plnou pozornost v každém okamžiku. Náš způsob, jak vytvářet věci a naše hodnoty, nám pomáhá dosáhnout našich cílů.

Naše poslání řídí vše, co děláme, protože získávání důvěry zákazníků vyžaduje bezproblémový přístup z hlediska kvality a služeb.

Naše logo

Jednorožce jsme přijali za své logo jako symbol etiky a odvahy. Slavné mytologické zvíře představuje všechno, co zastupujeme.

Zdraví a pohoda

Náš koncept "Zdraví a pohoda" se skládá z 10 stavebních bloků. Zatímco oblast "zdraví" je vědecky podložena, "pohoda" souvisí se subjektivním vnímáním spotřebitelů v oblasti toho, jaké vlastnosti potravin jsou pro lidské tělo prospěšnější.

Čtěte více

Náš způsob jednání

Náš způsob jednání je založen na důvěře, která je středobodem všeho, co děláme. Je jádrem všech našich hodnot a umožňuje nám být spolehlivými partnery v oblasti inovací.

Čtěte více