Vize a mise

V Puratos víme, že lidé po celém světě se stále více zajímají o kvalitu svých potravin. Tím, že pozorujeme a analyzujeme svět kolem nás, s ohledem na to, co dělá podstatu naší skupiny - naše DNA - jsme definovali naši vizi budoucnosti, na níž se opírá dlouhodobě strategické směřování naší společnosti.

Naše vize

Věříme, že lidé budou v budoucnu přikládat stále větší důležitost kvalitě svých potravin.

Naše poslání

Ve společnosti Puratos jsme všude blízko zákazníkům a spotřebitelům. Technologie a zkušenosti z potravinářských kultur po celém světě přeměňujeme na nové příležitosti, které zákazníkům pomohou být úspěšnější v jejich podnikání.

Naším cílem je poskytnout našim zákazníkům absolutní klid v duši. A díky naší globální přítomnosti a chápání různých kultur se také snažíme být zdrojem kreativity a nových myšlenek a současně nabízet našim lidem nejlepší možné příležitosti pro profesní rozvoj.

Pracujeme s našimi zákazníky jako partnery na každém kroku, aby mohli i nadále nabízet svým zákazníkům to nejlepší. Naším cílem je být jejich spolehlivými partnery v oblasti inovací.

Být spolehlivými partnery našeho zákazníka v oblasti inovací, vyžaduje naši plnou pozornost v každém okamžiku. Náš způsob, jak vytvářet věci a naše hodnoty, nám pomáhá dosáhnout našich cílů.

Naše poslání řídí vše, co děláme, protože získávání důvěry zákazníků vyžaduje bezproblémový přístup z hlediska kvality a služeb.

Naše logo

Jednorožce jsme přijali za své logo jako symbol etiky a odvahy. Slavné mytologické zvíře představuje všechno, co zastupujeme.

Náš způsob jednání

Náš způsob jednání je založen na důvěře, která je středobodem všeho, co děláme. Je jádrem všech našich hodnot a umožňuje nám být spolehlivými partnery v oblasti inovací.

Read more

Discover more About Puratos