Centrum pro čokoládu

Historie čokolády

Máme vášeň pro vzácné čokolády - ty, které mají původ ve vybraných místech po celém světě. Nabízíme kompletní sortiment od 100% bio, fair trade, přes pravou belgickou Belcolade až po výběr vysoce kvalitní pravé místní čokolády. Vyrábíme také čokoládové polevy a náplně pro jakékoli použití v pekárnách, cukrárnách a čokoládovnách.

Centra znamenitosti

Naše vášeň pro chuť čokolády zde nekončí.

Máme dvě Centra pro čokoládu, která jsou věnována výhradně výrobě čokolády - jedno ve Wisconsinu v USA a druhé v Bruselu v Belgii, kde se specializujeme na sdílení všeho, co o čokoládě a její produkci známe.

Centra pro čokoládu Puratos organizují školení a semináře, kde se můžete učit od světově proslulých čokolatiérů a mistrů cukrářů. Naše Centra pro čokoládu také spolupracují s výrobci zařízení a našimi partnery na vývoji nových produktů,  procesů a technologií, kdy jsou plně využity naše odborné znalosti v oblasti technického know-how, chuti a výroby čokolády.

Chcete-li se dozvědět více o střediscích čokolády Puratos, navštivte naši stránku Kontakty. Těšíme se na setkání s Vámi.