Spotřebitelský test

Sensory Industry Jsme si vědomi toho, co spotřebitelé chtějí a to je pro úspěch rozhodující. Proto Puratos provádí pečlivé spotřebitelské testování, abychom si potvrdili naše nové aplikace v pekařství, cukrářství a ve výrobě čokolády.
Všechny naše výrobky jsou vyvinuty pro koncové spotřebitele proto, aby si je vybrali, aby je kupovali a měli z nich potěšení.                                               

Abychom vytvořili oblíbené výrobky, potřebujeme přesně vědět, co spotřebitelé hledají. Proto Puratos založil celosvětovou strategii zájmu o zákazníka.                                                    

Každý nový výrobek vyvinutý v Puratos je ohodnocen přísnou analýzou spotřebitelského testu. Protože se preference lidí neustále vyvíjejí a mohou se také od jedné k druhé oblasti měnit, měříme místní preference ve stanovených cílových zemích.                                                     

Naše strategie se zaměřuje na studium biologických a psychologických ohlasů, na chutě, vzhled a textury. Potom s Vámi sdílíme výsledky a analyzujeme je, abychom zjistili, zda Vaše nabízené výrobky splňují to, co spotřebitelé očekávají.

Každý nový výrobek je v Puratos ověřen přísným zákaznickým testováním a analýzou.
Každý rok shromažďujeme názory několika tisíc spotřebitelů z celého světa na pekařské výrobky, cukrářské a čokoládové výrobky. Zvláště v Evropě je naše mobilní laboratoř, Sensobus, schopna shromáždit denně názory 300 spotřebitelů. Jsme si vědomi, že preference spotřebitele, vyhodnocení výrobku a ocenění výrobku je rozhodující pro náš úspěch a naše vyčerpávající práce v této oblasti naplňuje naši snahu inovovat a rozvíjet naši výrobu na základě Vašich potřeb.                                                         

Našim cílem je pomoci našim zákazníkům vymyslet řadu oblíbených výrobků a řadu TOP výrobků, které inspirují k věrnosti a udržují jim vysoké prodeje.

Související články