Rozvoj mého podnikání

petit gateau Naše Centrum pro chuť chleba se věnuje výrobě vašeho chleba a tím pozvednutí Vašeho podnikání. V našich výrobních zařízeních umíme převést Váš konečný koncept do reality a nabídnout Vám praktickou radu, jak nejlépe podpořit chuť Vašeho chleba.

Celá naše práce ve zkoumání chuti a fermentace chleba se soustřeďuje na jediný cíl: pomoci našim zákazníkům v rozvoji a růstu jejich podnikání.  Jakmile jste jednou objevili chuť a fermentaci chleba a vymysleli jste svůj konečný koncept, jsme připraveni Vám pomoci ho realizovat praktickou podporou podnikání. 


Můžete:                                                  

  • účastnit se seminářů, které jsou pro Vás připraveny tak, aby vyhovovaly Vašim obchodním požadavkům                                 
  • prodiskutovat všechna témata kolem výroby Vašich pečených výrobků do detailu                                                               
  • identifikovat řešení pro výrobu, podporu, odlišení se a pro rozvoj podnikání  

jsme připraveni pomoci Vám realizovat Váš koncept praktickou podporou podnikání

Naši odborníci mají dlouholeté zkušenosti při uvádění vítězných receptů a myšlenek na trh. Jsme připraveni pomoci Vám vyrobit výjimečné chlebové výrobky pro jakoukoliv oblast trhu Vaší pekárny. Centrum Puratos pro ochucení chleba je jedinečné místo a idylické okolí z něj dělá ideální místo pro setkání, plánované akce a také pro budování týmu. Máme restauraci a vybavené konferenční místnosti, kde splníme všechny Vaše praktické požadavky.                                       

Chápeme význam chutě pro úspěch v pekárenském průmyslu. Proč nenavštívit Centrum Puratosu pro ochucení chleba a přinést svým zákazníkům jejich příští oblíbený chléb!


Naši odborníci mají dlouholeté zkušenosti při uvádění vítězných receptů a myšlenek na trh.

Související dokumenty