Inovace

Stejně jako se vyvíjejí potřeby a očekávání spotřebitelů, mění se i potřeby a očekávání našich zákazníků. V Puratos jsme odhodláni předvídat tyto změny a reagovat na ně prostřednictvím neustálých inovací.

Rádi přijímáme výzvy

K potřebám našich zákazníků přistupujeme s velkým nadšením, efektivitou a mnohaletými zkušenostmi. Ať už se jedná o "Clean Label" řešení, vývoj nových produktů a konceptů, zlepšování nutriční hodnoty, chuti, textury nebo trvanlivosti vašich stávajících produktů, naše týmy jsou vám vždy k dispozici.

Jako spolehlivý partner pro inovace spolupracujeme se stovkami výzkumných pracovníků, laborantů a technických poradců, kteří se ve výzkumných centrech po celém světě podíleli na realizaci více než 30 potravinářských patentů.

Do výzkumu a vývoje také investujeme 2,2 % z obratu, díky tomu jsou naše inovace neustále v pohybu.

Clean(er) Label - etiketa bez éček

Spotřebitelé se stále více zajímají o složení potravin, a proto také věnují více pozornosti etiketám na výrobcích. Preferují krátké, jasné a srozumitelné informace a vyhledávají výrobky především s přírodními surovinami a s názvy, kterým rozumí.

Čtěte více

Náš způsob jednání

Náš způsob jednání je založen na důvěře, která je středobodem všeho, co děláme. Je jádrem všech našich hodnot a umožňuje nám být spolehlivými partnery v oblasti inovací.

Čtěte více