Inovační centrum

Spolehliví partneři pro inovace

V Puratos měříme náš úspěch tím, jak můžeme našim zákazníkům pomáhat při vytváření produktů a řešení, která jim umožní prosperovat. Naše celosvětová síť inovačních center je jedním z důležitých nástrojů, kterým nám umožňuje tohoto úspěchu dosáhnout.

Od řemeslných pekařů a cukrářů po průmyslové výrobce,
od malých restaurací po velké supermarkety - všichni naši zákazníci jsou vítáni.

Innovation Center

Inovace pro každého

S týmem více než 463 technických poradců se naše Inovační centra zavázala podporovat zákazníky na místní i regionální úrovni a poskytovat jim přístup k nejnovějšímu vybavení průmyslu, odborným znalostem a výcviku, jakož i hloubkovému výzkumu mezinárodních trendů.

Soustředíme se na tři základní disciplíny - pekařství, cukrářství a výrobu čokolády - ale naše služby nabízíme všem našim zákazníkům, velkým i malým. Od řemeslných pekařů a cukrářů po průmyslové výrobce, od malých restaurací po velké supermarkety – všichni naši zákazníci jsou vítáni.

Naše Centra a vy

At our Innovation Centers, we concentrate on providing three main services:

Vývoj produktů
Aby naši zákazníci pomohli vytvořit nejlepší hotové výrobky, nabízíme odborná školení ve všech aspektech vývoje produktů. Ať už je to zlepšení současného sortimentu výrobků, vývoj nových receptů nebo porovnání výrobků s konkurencí, máme vedle sebe všechny odborné znalosti, které potřebují naši zákazníci k práci. Chuť, svěžest, struktura, interakce přísad, výživa a párování potravin – k dispozici jsou školení, odborné poradenství a technické semináře o všech aspektech vývoje produktu.

Category management

Dobrý Category amangement pomáhá rozvíjet vzájemně prospěšný vztah mezi maloobchodníkem a dodavatelem. Včasnou rezervací našeho inovačního centra, lze analyzovat realistické cíle ziskovosti pro všechny kategorie produktů a společně s našimi zákazníky můžeme vypracovat strategie pro splnění těchto cílů.

Profilování produktu
Jaké jsou nejdůležitější vlastnosti každého z vašich produktů? Je to textura? Je to chuť? V našem inovačním centru budeme pracovat na tom, co nejlépe vyhovuje vašim zákazníkům tím, že se nejprve zaměříme na zpracování jedinečných vlastností produktu. Výrobky řady výrobců budou následně hodnoceny, abychom zjistili, proč mají některé výrobky lepší výsledky než ostatní. Nakonec mohou být vyvinuta řešení na míru, která umožní vytvářet produkty přitažlivé přímo pro váš cílový trh.

Navštivte nás

Chcete-li objevit nové způsoby podpory podnikání nebo máte-li zájem navštívit naše inovační centrum, prosím, navštivte naši stránku Kontakty.