Řešení mraženého těsta

Frozen dough solutions V mražené produkci jsou pro dosažení výsledků vysoké kvality výrobků stejně důležité jak přísady, tak postup kontroly.

Tým našich odborníků Vám pomůže zpracovat  a doladit jak ingredience, tak zpracování parametrů, dokud není dosaženo požadovaných konečných výsledků. Naše řady řešení Frostec mohou být pro Vás připraveny na míru, a to podle Vašich jedinečných požadavků, protože každá průmyslová pekárna mražených výrobků je nastavena vlastním způsobem za použití specifických surovin a zásobování pro specifické potřeby spotřebitele.

Řada Frostec obsahuje pestrost technologií, jako je Kimo, technologie vyvinutá v sedmdesátých letech a která poskytuje řešení zaměřené na výrobce nenakynutého mraženého těsta. Po celá léta jsme doplňovali do našeho portfolia více inovací, včetně Double Bake Technology a Bakevit pro předpečené a rychlé zmražené výrobky, které vyžadují jen konečné upečení před prodejem, stejně tak jako řada Quick Step - směsi zlepšovacích přípravků pro předkynuté mražené výrobky.

Víte, že

Technologie Kimo, i když byla vyvinuta před 40 lety, je stále nejúplnějším řešení pro výrobu nenakynutého mraženého těsta.

Související webové stránky