Náplně

Správná náplň pro Vaše výrobky je otázkou jak chutě tak technické zručnosti. Na jedné straně kulturní aspekty budou definovat potřebu ovocného základu, krému, čokolády nebo náplně na základě ořechů. Na straně druhé potřebujete uvažovat o těstu, nebo litém těstu, se kterým bude náplň v kontaktu. Vyvinuli jsme nástroj, který nám dovoluje definovat jaký typ náplně z naší široké řady bude splňovat Vaše specifické požadavky nejlépe a to v podmínkách chuti, textury a trvanlivosti a stejně tak jako parametry vaší výroby a délku zásobitelského řetězce.

Na základě těchto specifických požadavků jsme vyvinuli širokou řadu náplní. Abychom vyjmenovali několik z nich:

Cryst-o-fil je řada dlouho skladovatelných náplní na bázi čokolády, která obsahuje 50% Belcolade, skutečné belgické čokolády, bez přísad nebo konzervantů. Řada patentovaných náplní Crist-o-fil Vám nabízí pozoruhodnou všestrannost v použití a může být smíchána se všemi příchutěmi a ingrediencemi zatímco stále dosahujete výsledků, jaké hledáte. Je to dáno jejich jedinečnými technickými vlastnostmi.

Dulce de leche pochází z Jižní Ameriky, ale lahodná mléčná směs smíchaná s dotekem karamelizovaného cukru získává popularitu po celém světě. Kapka naší náplně Deli Caramel do reptury naše spotřebitele potěší.

Víte, že

Ovoce pro naše náplně zpracováváme ihned po sběru abychom zachytili co nejvíce přírodní čerstvosti.